Aktualności

V seria rozegrana

Piątkowe spotkanie drużyny LZS BLYSS Kujakowice z AKS Mikołów nie przyniosło owocnych wyników dla naszej drużyny. Akcje zapierające dech w piersiach oraz wiele remisowanych setów pokazały z jak wielkim zaangażowaniem drużyna LZS BLYSS Kujakowice walczyła o każdy punkt. Pierwszy i trzeci  zdobył MAREK PŁUCIENNIK, który zafundował Kibicą sporą dawkę adrenaliny remisując kilkukrotnie sety w singlu. Końcowy wynik zmagań zapisał się 7:3 dla drużyny przeciwnika.
 - Był to nie wątpliwie jeden z mocniejszych przeciwników z , którym drużyna musiała się zmierzyć. Zabrakło niewiele aby zmienić diametralnie wynik meczu, co uważam za najlepszy dowód na to, że drużyna ma bardzo duże szanse aby piąć się w górę. - tak skomentował ostatni mecz kapitan drużyny Piotr Gerlic.

Po pierwszej połowie rozlosowano nagrodę dla Kibica, którą był obiad w restauracji.
Wśród Kibiców rozlosowano również smycze BLYSS .

Kolejny mecz już 15.11.2013r w sali gimnastycznej w Chocianowicach.