PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAďż˝

BLYSS Polska Sp. z o.o.   ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie   Tel.: 77 416 21 21 Fax: 77 416 21 23   E-mail: handlowy2@blyss.pl


Nowa linia przyczep- nowe możliwości

Współczesny transport jest zorganizowany tak, aby maksymalnie skrócić czas transportu przy wykorzystaniu jak największej powierzchni transportowej. Z jednej strony maksymalizacja z drugiej wysoki nacisk, na niską masę własną, która sprzyja ładowności.
Konsekwencją takiego  podejścia jest rozszerzenie oferty o nową linię przyczep - Orlando, które mają sprostać tak wygórowanym wymaganiom.
Orlando to 8-mio metrowa platforma transportowa w wersji z zabudowanym środkiem płytą Multiplex oraz w wersji bez zabudowy. Taka długość platformy pozwala przewieźć 3 smarty lub 12 euro palet.
Długość platformy to nie jedyna zaleta tej przyczepy. O wyjątkowości tej linii decyduje wzmocniona rama,3-osiowy układ jezdny oraz ładowność, która wynosi w każdej z dwóch wersji ponad 2500 kg. W standardzie przyczepy Orlando występują na kołach 13" nisko profilowych dzięki czemu zachowują stosunkowo niski próg załadowczy.
Jak na razie linia Orlando zamyka się do dwóch wersji, ale czy na tym poprzestanie ?
To zapewne okaże się już niedługo.

Więcej szczegółów w kategorii: lawety


Producenci


  • BLYSS
  • AL-KO
  • Blyss