PRZYCZEPY SAMOCHODOWE - AUTONADWOZIA - IMPORT - EXPORT - SPRZEDAďż˝

BLYSS Polska Sp. z o.o.   ul. Opolska 28A, 46-280 Jasienie   Tel.: 77 416 21 21 Fax: 77 416 21 23   E-mail: handlowy2@blyss.pl


2017-07-12

Komfort na każdym placu budowy

Pracownicy zatrudnieni przy pracach budowlanych, budowach dróg  i kanalizacji wiedzą najlepiej, jak trudne bywają warunki na placu budowy. Ze względu na ciągłą zmienność miejsca  prac budowlanych nie zawsze znajdują się budynki do adaptacji na pomieszczenia socjalne. My również wiemy, jak ciężki jest to aspekt organizacji zaplecza socjalnego dla pracowników, dlatego od dziś w stałej ofercie naszej firmy można znaleźć mobilne przyczepy socjalne. Mobilne zaplecze socjalne to coś więcej niż kontener, to komfort pracowników bez względu na porę roku i miejsce. Ich "mobilność " to jedna z głównych zalet, dzięki, której przyczepy można w łatwy sposób przemieszczać  w dowolne miejsce - w zależności od potrzeb. To co odróżnia mobilne zaplecze socjalne od znanych "barakowozów" to przede wszystkim niska masa własna wahająca się w przedziale od 650 - 800 kg, dzięki czemu transport przyczep nie wymaga używania samochodu ciężarowego.
Aby zapewnić jak najwyższy komfort dla użytkowników przyczepa została wyposażona w zlewozmywak , ciepłą i zimną wodę, lodówkę, podajnik na mydło i papier oraz stół z dwiema ławami, w których unoszone są siedziska pełniąc rolę schowka. Jako dodatkowe udogodnienie w przyczepie znajduje się mini szatnia do powieszenia odzieży roboczej czy też konwektorowy grzejnik elektryczny. W wersji podstawowej przyczepa wyposażona została w okno z roletą zabezpieczającą okno przed uszkodzeniem w czasie podróży oraz w kotarę z materiału trudnopalnego, która chroni wnętrze przed kurzem. Podłoga z płyty wodoodpornej i antypoślizgowej o podwyższonej ścieralności to rozwiązanie, które w trudnym terenie zawsze się sprawdzi.
Zaletą o której należy wspomnieć jest na pewno dowolna możliwość konfiguracji zabudowy meblowej, sprzętu czy choćby rozmieszczenie szatni.

Producenci


  • BLYSS
  • AL-KO
  • Blyss